קייטרינג לשבת חתן – לשבת נפלאה ורגועה!

שבת חתן היא שבת מיוחדת, מרוממת ושמחה במיוחד. במקומות מסוימים מדובר על השבת שלפני החתונה, אך לרוב מדבור על השבת שלאחר החתונה, אשר קרויה גם שבת שבע ברכות. בשבת הזאת, במשפחות רבות עורכים אירוע מיוחד, חגיגה שמחה אשר נכנסת בתוך השמחות של שבע הברכות שנערכות באותו השבוע. ארגון של שבת חתן הוא פרויקט לא פשוט. האורחים הרבים מגיעים, במקרים רבים, לכל השבת, ויש לדאוג עבורם למקום לינה. גם אם אין צורך בלינה, עדיין הארוחות הן גדולות, משפחתיות מורחבות. לכן, במשפחות רבות מעדיפים להזמין קייטרינג לשבת חתן.

קייטרינג לשבת חתן

בשבת חתן עורכים לכל המוזמנים, בדרך כלל, 3 סעודות – סעודת ליל שבת, סעודה ביום השבת וסעודה שלישית. במקרים מסוימים מגישים גם ארוחת בוקר קלה וכדומה. קייטרינג לשבת חתן צריך לעמוד בהספקים לכל הסעודות הללו, ובנוסף, להתמודד עם האתגר של הגשת אוכל חם בכמות גדולה, תוך התחשבות במגבלות של שמירת השבת בכל הנוגע לחימום האוכל וכדומה. חברות קייטרינג רבות אשר מעניקות שירותי קייטרינג לשבת חתן כבר מתורגלות בנושאים הללו, ומגישות מנות עשירות וטעימות במיוחד, במגוון סגנונות, ותוך שמירה על כל כללי ההלכה במהלך השבת.

סגנונות אוכל

קייטרינג לשבת חתן יכול להיות בכל סגנון מאכלים שאהוב עליכם. סגנון יהודי אירופאי או יהודי מזרחי הם הסגנונות הנפוצים ביותר לשבתות חתן, אך ניתן להזמין קייטרינג לשבת חתן גם במגוון סגנונות אחרים, כמו אוכל אסיאתי, איטלקי וכן הלאה. עם זאת, כדאי לקחת בחשבון שיש צורך ב-3 ארוחות מלאות, וכי האורחים מגיעים ליום שלם, כך שמומלץ לבחור בסגנון קייטרינג אשר אהוב על מרבית המוזמנים, שישתמשו בשירותי הקייטרינג במהלך השבת כולה.

איך לבחור קייטרינג לשבת חתן

כאשר מזמינים קייטרינג לשבת חתן, מומלץ לבדוק קודם כל את השירות שלו באירועים אחרים – רצוי בשבתות אחרות. מומלץ לבדוק כמה מלצרים מגיעים עם השירות של הקייטרינג, ולבדוק היטב את התפריט על מנת לבחור במנות המתאימות לכם ביותר. כמובן, מומלץ להשוות מחירים, על מנת לבחור את השירות הטעים, המקצועי והמשתלם ביותר.

 

באדיבות קייטרינג נפלאות התזונה – קייטרינג לשבת חתן