הדברה בחיפה

הדברה בחיפה – כל האפשרויות!

העיר הצפונית חיפה היא עיר גדולה ופעילה. גם בה, כמו בכל עיר אחרת, נמצאים לא מעט מזיקים מסוגים שונים, אשר פוגעים באיכות החיים של התושבים. המזיקים השונים מגיעים לדירות ולבתים פרטיים, למשרדים ולחנויות, למוסדות ולאולמות – בכל מקום ניתן למצוא מזיקים. כאשר המזיקים הללו מפריעים לשגרת החיים, חשוב להזמין מדביר מקצועי, על מנת שיפתור את הבעיה.

מדביר מוסמך

הדברה בחיפה חייבת להיעשות על ידי מדביר מוסמך, כלומר כזה שקבל רישיון להדברה מטעם משרד הבריאות. ללא הסמכה מתאימה, פעולות ההדברה השונות עלולות להיות מסוכנות. השימוש בחומרי הדברה מקצועיים אסור על מי שאינו מוסמך לתחום, בעיקר משום שיש לדעת את כל אמצעי הזהירות שבהם יש לנקוט בזמן השימוש בחומרים הללו. ישנם סוגים רבים של חומרי הדברה בהם משתמש מדביר מוסמך, בהתאמה לסוגי המזיקים השונים אשר קיימים בבתים ובמקומות הציבוריים השונים. כאשר מזמינים מדביר על מנת להיפטר ממזיקים, חשוב לספר למדביר בדיוק אלו מזיקים נמצאים במקום, על מנת שיוכל להתאים את סוג החומר הנדרש למזיקים הקיימים במקום, ולבצע את ההדברה בצורה יעילה אשר תסייע לכם להיפטר מן המזיקים באופן מלא.

הדברה ירוקה

אנשים רבים מעדיפים להימנע מן השימוש בחומרי ההדברה הכימיים, גם כאשר קיימים מזיקים רבים בבית. במקרים אלה, אפשר בהחלט לעשות שימוש בשיטות הדברה אחרות. הדברה אורגנית, או הדברה ירוקה, היא שיטת הדברה אשר עושה שימוש בחומרים טבעיים בלבד, כאלה שאינם פוגעים באיכות הסביבה, וגם לא בבעלי חיים אחרים מלבד המזיקים עצמם. שיטות שונות של הדברה ירוקה נועדו רק להרחיק את המזיקים מאזור המגורים, ולא לקטול אותם, כך שהם ידידותיים לסביבה עוד יותר. אך גם קוטלי החרקים השונים יכולים להיות ידידותיים לסביבה, ולפגוע במזיקים באופן ממוקד, מבלי לגרום נזק לשכבת האוזון או לפגוע בבעלי חיים תמימים אשר נפגעים מן הרעלים שבחומרי ההדברה. חשוב לדעת שהיעילות של הדברה אורגנית, במרבית המקרים, אינה נופלת מזו של הדברה כימית, כך שמדובר בשיטה מומלצת בהחלט, ובריאה בהרבה גם עבור בני האדם שבבית.

 

באדיבות רן שירותי הדברה